WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Zdolność kredytowa

Każdy z nas marzy o tym, aby mieć swoje własne mieszkanie. Dla jednych może być popularne M-2 dla innych domek jednorodzinny. Myśląc o tym zastanawiamy się nad jego bliższym wyglądem, rozplanowaniem powierzchni i oczywiście ceną kosztów całkowitych. Te ostatnie rozważania są szczególnie ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdyż większość z nas nie może pozwolić sobie na zakup mieszkania bez wzięcia kredytu. Kredyty mieszkaniowe umożliwiają w znacznym stopniu realizacje planów pod tym względem, należy jednak uważać na zbyt pochopne zawieranie umów. Okazać się, bowiem może, że oprocentowanie, jakim są obarczone nasze kredyty będzie w znaczny sposób przekraczało dużo więcej niż suma wzięta z banku, o którą wnioskowaliśmy. Niezmiernie ważną kwestią w rozwiązaniach jakimi są kredyty jest również określenie przez dany bank naszej zdolności kredytowej. Warto nadmienić, iż każda z placówek bankowych jest zdolna do oceny naszej wiarygodności inaczej niż poprzednie. Tak samo sprawa dotyczy długości oczekiwania na przyznanie nam pożyczki lub kredytu.