WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Prawda o kredycie hipotecznym

Marzysz o własnym domu, o własnych czterech kątach? Chciałbyś w końcu zobaczyć, co znaczy mieszkać na swoim? Już teraz możesz to zrobić. Nie musisz martwić się brakiem tak dużej gotówki. Bardzo popularne są kredyty hipoteczne, które pozwolą tobie wybudować wymarzony dom. Wiadomo, że taka budowa, jest bardzo droga i wymaga bardzo dużego wkładu finansowego. Biorąc kredyt hipoteczny, dana osoba zadłuża się w banku, na okres 20, 30 lat, spłacając co miesiąc, określone wcześniej w umowie, raty hipoteczne. Oczywiście, by dostać kredyt, należy mieć zdolność kredytową. Do tego też, trzeba mieć wysokie zarobki i umowę, na stałe lub na długi okres czasu. Łatwiej jest dostać taki kredyt, jeśli oboje małżonków lub partnerów pracuje. Wówczas ta zdolność jest lepsza do osiągnięcia. Każdy etap budowy, każda ukończona część, musi oczywiście być udokumentowana w banku, jeśli chce się dostać kolejną część kredytu. Na takiej zasadzie działa taki kredyt i należy się dostosować do wymagań, jakie stawia bank.