WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Podstawowe zasady inwestowania pieniędzy – zostań profesjonalnym inwestorem!

Próbując swoich sił w inwestycjach kapitałowych, powinniśmy najpierw poznać podstawowe zasady profesjonalnego inwestowania.

Inwestycje z samej swej natury są czymś, co wiąże się ze stosunkowo sporym ryzykiem, dlatego też warto podchodzić do ich zawierania z zimną głową. Inwestowanie pieniędzy powinno traktować się jako systematyczną pracę, dlatego wymaga ona dokładnego poznania instrumentów finansowych, które zamierza się wykupić. Nie mniej istotne jest odpowiednie podejście do wnoszonych środków. Należy mieć zawsze świadomość, że takie pieniądze z pewnym prawdopodobieństwem zostaną utracone, dlatego też nie powinniśmy się do nich zbytnio przywiązywać. Z tego właśnie powodu inwestujmy wyłącznie wypracowane przez nas wcześniej nadwyżki finansowe, a w przypadku nagłych spadków notowań nie podejmujmy pochopnych decyzji.

W każdym wypadku starajmy się jak najbardziej dokładnie przeanalizować ryzyko inwestycji i nie pozwólmy się zwieść niedoświadczonym doradcom, którzy często próbują naszym kosztem zarobić pieniądze.