WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Rodzina na swoim – banki, oferty – koniec programu

Rodzina na swoim – 12.2012 – oficjalne oferty banków! Tylko do końca 2012 można składać wnioski o dopłaty rządowe do odsetek. Od 01.01.2013 program przestaje istnieć i nie planuje się jego wznowienia. Jest to ostatnia szansa na kredyt hipoteczny na warunkach preferencyjnych.

Klienci, którzy odwiedzają nasz blog najczęściej pytają o:
data zakończenia programu “Rodzina na swoim”
warunki uzyskania kredytu z dopłatami

Uwaga! program RNS już się zakończył, nowa rodzina na swoim startuje prawdopodobnie od polowy 2013 pod nazwą “Mieszkanie Dla Młodych”, w skrócie MDM. Szczegóły i oferty wkrótce!

Leave a Reply