WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

ING Bank Śląski – oferta idealna?

Rzadko kiedy zdarza się, że bank posiada w tym samym czasie tak dobrą ofertę, że trzy najważniejsze produkty znajdują się w czołówkach rankingów. Mowa tu o ING Banku Śląskim, który cały czas umacnia swoja pozycję zarówno na rynku kredytów hipotecznych, gotówkowych, jak i kont osobistych. Sprawdźmy dlaczego?

ING Bank Śląski Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim to pożyczka, którą można otrzymać podczas jednej wizyty w banku. Klient sam wybiera dogodny dzień spłaty raty i okres kredytowania. Kwota możliwa do uzyskania zawiera się w przedziale od 1000 do 160000 zł. Bank dołożył starań, aby wszelkie formalności ograniczyć do minimum, nie są wymagani również poręczyciele i zabezpieczenia majątkowe. Stali klienci banku mogą otrzymać pożyczkę nawet w 15 minut.

ING Bank Śląski Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim to dobrze nam znany i doceniany produkt, który niedawno otrzymał nagrodę “Złoty Bankier 2014” jako najlepszy kredyt hipoteczny. Oferta ING Banku została dodatkowo zmodyfikowana i występuję w trzech wariantach – “Mieszkaj bez kompromisów” (z marżą 1,7%, 0% prowizji za udzielenie kredytu, dla osób w wieku do 35 lat, wnioskujących o kwotę minimum 100 000 zł.), “0% prowizji” albo “Obniżona marża” (dla kwot od 40 000 zł do 80% wartości nieruchomości, oprocentowanie od 3,31% do 3,96%). Niezależnie od wybranego wariantu wszyscy klienci ING Banku mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy oraz pakietów dodatkowych korzyści, o których dowiedzieć się można wypełniając krótki formularz kontaktowy.

ING Bank Śląski Konto z Lwem Direct

ING Bank Śląski intensywnie promuje to wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe dla klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. Nie ma się czemu dziwić, gdyż wraz z kontem otrzymujemy dostęp do najlepszej bankowości mobilnej i internetowej, nowoczesną kartę zbliżeniową i otwarte konto oszczędnościowe z bonusem na start.

Jak widać oferta ING jest bardzo atrakcyjna; możemy z niej skorzystać w oddziale, przez Internet i u doradców finansowych, do których serdecznie zapraszamy.