WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Eksperci finansowi Expander – oferta, kontakt, badanie zdolności kredytowej

Expander to czołowy ekspert finansowy w Polsce. Expander powstał w 2000 roku jako portal internetowy, który miał pośredniczyć w sprzedaży produktów finansowych. Pierwszym większościowym akcjonariuszem spółki był Softbank. Szybko jednak okazało się, że klienci w Polsce nie byli jeszcze gotowi na sprzedaż produktów finansowych wyłącznie przez internet. W związku z tym Expander zmienił swój model funkcjonowania stając się pierwszą firmą pośrednictwa finansowego na polskim rynku. Pierwszy oddział Expander został otwarty w grudniu 2001 roku w Warszawie.

Internauci będący na niniejszej stronie zwracali się do nas z zapytaniem, czy:
doradcy finansowi Expander przeprowadzają bezpłatne badanie zdolności kredytowej?
doradcy finansowi Expander posiadają własny ranking kredytów hipotecznych?
kredyt hipoteczny za pośrednictwem Expander jest tańszy?

Odpowiedź na powyższe pytania mogą Państwo poznać bezpośrednio na spotkaniu u ekspertów (formularze są ogólnopolskie, wszystkie trafiają do centrali, a następnie przesyłane są wprost do eksperta znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania klienta.):

Leave a Reply