WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania lub domu? Sprawdź aktualne oferty bankowe prosto z portalu finansowego Bankier.pl Dalej »

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Nie masz czasu na poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego? Specjaliści portalu finansowego Bankier.pl już Cię wyręczyli. Sprawdź aktualną wyszukiwarkę i wybierz kredyt dopasowanych do własnych możliwości! Dalej »

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

BEZPŁATNA POMOC DOŚWIADCZONEGO EXPERTA

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów finansowych firmy Expander Advisors. Zbadaj zdolność kredytową, przenieś kredyt do innego banku lub zbuduj program oszczędnościowy dla swoich dzieci. Eksperci Expander są do Twojej dyspozycji. Dalej »

 

Eksperci finansowi w Polsce

Do najbardziej medialnych ekspertów finansowych w Polsce zaliczyć należy:

Ekspert Open Finance
Ekspert Expander
Ekspert Notus Finanse

Wszystkie firmy doradcze świadczą usługi na zbliżonym poziomie. Podstawą ich skuteczności jest odpowiedni dobór produktu (kredytu lub inwestycji) poprzedzony dokładnym zbadaniem możliwości finansowych klienta i jego oczekiwań. Głównym podowodem korzyści z usług doradców finansowych jest fakt, że posiadają oni oferty wielu banków, dzięki czemu mogą dostosować rozwiązania do klienta. Dodatkowo mogą zaproponować nieco lepsze warunki niż bezpośrednio w banku. Mechanizm działania jest podobny, jak przy zakupach grupowych. Bank jest w stanie obniżyć swoją marżę i oprocentowanie, jeżeli sprzedaż jego produktów będzie na odpowiednim poziomie – np. 150 miesięcznie. Zarówno bank, doradca i klient zyskują na tym. Bank może pochwalić się sprzedażą, doradca zdolnościami negocjacyjnymi, a klient lepszymi warunkami od standardowych, czy nawet promocyjnych, aniżeli przyszedłby do banku indywidualnie.

Leave a Reply